HAKKIMIZDA


Kiralık Çadır Organizasyon Çelik ve Membran Yapıları İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında Turgut BİTİŞ ve arkadaşları tarafından kurulmuştur; Kiralık Çadırlar, Kiralık Sistemler ve Asma-Germe Membran, Çelik Yapı imalatında 25 yıllık deneyimli kadrosu ile size daha iyi hizmet verebilmek için özveriyle çalışmaya devam ediyor.

ÇADIR VE AKSESUARLARI KİRALAMA:

9 m2’den, 40.000 m2’ye kadar farklı modellerde kiralık çadırlarlarımızla ve bunların iklimlendirilmesi, (ısıtma-soğutma) genel aydınlatması, süslemesi, zemin-podyum ve halı kaplaması ile ihtiyaç duyacağınız tüm kiralık sistemlerle;  açılış törenleri, kongreler, davet-kokteyller, nişan-düğün,fuar ve outdoor, ramazan - iftar etkinlikleriniz için çadır ve aksesuarları kiralama konusunda hizmet vermekteyiz. Dilerseniz organizasyonlarınızın altyapı lojistiğini gerçekleştirir; ya da süpervizör hizmeti de verebiliriz.

Çelik ve Membran yapılar estetik ve fonksiyonelliği ile birlikte imalat ve montaj sürelerinin kısalığı ile de tercih edilir. Yağmur, kar, rüzgâr ve fırtınaya dayanıklılığı ile her türlü organizasyonun özellikle davet- kokteyl, açılış, fuar, kongre, seminer ve protokoller için vazgeçilmez olmuştur.

Alanında uzman, dinamik kadromuz ve iş disiplinimiz ile konuklarınızı konuklarımız kabul ederek ağırlamak için çalışıyoruz. Kaliteli ve güvenilir yapılar oluşturmak için sizlerin de destekleriyle her zaman daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz. “BİZ SİZİNLE BİR EKİBİZ”

Kiralık Çadır Organizasyon her konuda “Çözüm Ortağınız Olmaya” devam edecektir.

ASMA - GERME MEMBRAN YAPI-ŞİŞME YAPI- ÇELİK YAPI İMALATI VE SATIŞI:

Bünyemizde bulunan Membran ve Çelik imalathanelerimizde günün getirmiş olduğu modern teknolojik donanım ve tasarım sistemleri ile her türlü dekoratif taşınabilir yapıların yanı sıra; Spor Yapıları, Ticari ve Endüstriyel Alanlar, Turizm ve Yazlık Mekânlar Eğlence Mekânları, Şantiye Çadırı,Depolar vb. kapalı alanlar oluşturmaktayız.

Web sayfalarımızda Ürün ve Hizmetlerimizle ilgili öğrenmek istediklerinizin tamamına ulaşabileceğinizi umuyoruz. Bununla beraber eğer cevabını alamadığınıza inandığınız sorularınız varsa info@kiralikcadir.com.tr adresinden bize ulaşabilir her türlü düşünce, öneri ve eğer varsa şikâyetlerinizi bize iletebilirsiniz.